Szukaj na tym blogu

czwartek, 2 maja 2013

meble ogrodowe

Wiosna w pełni. Ciepłe majowe słońce i budząca się z zimowego snu przyroda zachęca nas do biesiadowania, grillowania  czy poprostu wylegiwania się na trawie w naszym ogrodzie...
Piękny ogród zobowiązuje, przydałyby się piekne i trwałe meble ogrodowe!!
Poniżej inspiracje mebli z ogrodów mojej ukochanej angielskiej
Pracowni Architektury Krajobrazu Acres Wild :-)


http://www.acreswild.co.uk/bigphoto.htm?hh18
http://www.acreswild.co.uk/bigphoto.htm?vv8
http://www.acreswild.co.uk/bigphoto.htm?vv25
http://www.acreswild.co.uk/bigphoto.htm?FF-30
A co z naszym podwórkiem? Oferta mebli ogrodowych w Polsce wydaje się duża, kiedy jednak szukamy czegoś wyjątkowego mamy problem. Wtedy najlepszym rozwiązaniem jest sprawdzony stolarz i fajny pomysł.

MEBLE BIAŁE-to meble wyprodukowane w Polsce, w małym warsztacie na Podhalu przez naszego zaprzyjaźnionego stolarza. Całkowicie HAND MADE!!!

Czas oczekiwania około 2 tygodnie, cena i więcej informacji w naszym biurze ( Ekosystem- Pracownia Architektury Krajobrazu)

Zapraszamy!!!w warsztacie /ab


 ławka MEBLE BIAŁE/ab
fotel MEBLE BIAŁE/ab

3 komentarze:

  1. Świetne meble! Zgadzam się, że niby w marketach jest już wszystko, ale czasami okazuje się, że nic w nich nie ma. Dobry stolarz to skarb! Odwzajemniam się życzeniami - dobrych klientów i tylko naturalnych ogrodów na nadchodzący sezon! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Podobają mi się w zasadzie wszystkie prezentowane meble : i te organiczne, naturalne i te klasyczne i te nowoczesne - do wykorzystania w ogrodach w różnym stylu. Żeby jeszcze były dostępne...

    OdpowiedzUsuń
  3. Strasznie lubię takie rzeczy. Ja ostatnio w Castoramie widziałam piękne drewniane meble. Czekam aż mąż wróci z zagranicy i na pewno je kupimy!

    OdpowiedzUsuń